Radionice 2013‎ > ‎

Rezultati prijava 2013

Konačno, sa preko tjedan dana kašnjenja i službeni rezultati prijava za Ljetnu tvornicu znanosti 2013 su ipak tu. Ispričavamo se još jednom svima na čekanju, no uslijed tehničkih problema sa radionicama stvari su se oduljile (rošade uslijed promjene mentora). Sudionici u Čakovcu bi trebali dobiti i dodatni mail sa upitom za naknadni izbor radionica, pošto smo morali izmijeniti neke od radionica koje su ranije bile u ponudi.

Također ukupno je zaprimljeno 8 zamolbi za stipendije, te su sve odobrene.

Split

Za radionice u Splitu ukupno se prijavilo 99 učenika, a zbog ograničenja u kapacitetu primili smo njih 73.

Primljeni po radionicama:

Zajednička radionica za 3. i 4. razred

Dora Kovačić
Dora Vilibić
Lucija Boban
Meloni Pinjušić
Nora Jaman
Paulina Žanetić
Roko Pezelj
Roza Draganja
Šimun Vrsalović
Vanja Zaninovic
Vito Tomas
Jelena Jolić
Luka Blagaić
Mirela Banić
Roko Jaman
Toma Antonio Marijanović
Vedran Jakelić

Bježi, pojest ću te

Luka Bulić Bračulj 
Toma Draganja 
Katarina Jolić 
Lucija Gotovac 
Domagoj Perković 
Marko Roso 

Izo-čarolije

Toma Boljat
Mirko Vilibić
Kristina Mustapić
Lovro Kovačić
Palma Čargo
Ema Krstulović

Fraktalija

Tin Šegvić
Gianni Amižić
Ana Kovačev
Mika Štajner
Barbara Sumić
Petra Goleš

Je li nogomet samo igra?

Viktor Bilan
Lucas Marin Tomas
Nena Vukšić
Luka Vrančić
Ivan Šimunović

Život jedne stijene

Jure Banić
Leon Mijić
Toni Vlahović
Marin Biliškov
Dajana Matutinović

Svemir - posljednja granica?

Luka Ivković 
Jan Bakić 
Josipa Jolić 
Frane Škaro 
Marija Petričević 
Matea Paradžik

Ima slike, ima tona!

Andrea Giljanović
Ana Janović
Valentina Juraga
Katarina Matković
Marin Kalebota

Pogled u beskonačnost

Ivana Pisac
Marina M. Litre
Toni Konsa
Gea Martinović
Lota Copić

007: Samo za tvoje oči

Katarina Baretić
Marko Boljat
Sven Fijan
Ema Marijanović
Josipa Šćurla
Petra Tramontana

Monkey see, monkey do

Ivan Lacić
Ivo Skočić
Marin Đujić
Vinka Kovačev
Karla Banić
Lana Ćosić

Čakovec

Na radionice se ukupno prijavilo 56 učenika, a primljeno je njih 46.

Primljeni po radionicama:

Zajednička radionica za 3. i 4. razred

Ivan Benčik
Izidora Mustak
Magdalena Rešetar
Noa Oreški
Vida Korpar
Helena Strniščak
Lovro Pokrivač
Matija Petek
Marko Horvat
Adrijana Klobučarić

Od gejmera do programera

Leona Salihović
Adrijan Črnčec
Karlo Jan Toth
Lovro Pepelko
Petar Železnjak
Melita Sandrin

"Ledeno doba" - samo crtić ili stvarnost?

Lana Benčik
Matija Hardi
Martin Josip Kocijan
Petar Gašparić
Tin Belak
Zrinka Grula
Lina Kirić

Svemir - posljednja granica

Borna Pintar Bečka
Iris Jambrešić
Nino Cmrečnjak
Antonio Težak
Domagoj Petek

Pozor! Hrana u epruveti

Julia Jelena Toplak
Marija Rešetar
Ozana Matoš
Rea Korpar
Marina Horvat

Ja, ti, on vs. mi, vi, oni

Nikola Geršak
Stela Pepelko
Valentina Pijetlović
Lana Cosic

Stanice im duguju besmrtnost, Kleopatra ljepotu, a ljudi zdravlje

Aleksandra Bratković
Antonija Jančec
Đesika Kolarić
Ema Štefić

Sanjaju li roboti električne ovce?

Filip Budiša
Kaja Krhač
Matija Bistrović
Neven Sajko
Željka Toplek

Samobor

Na radionice se ukupno prijavilo 34 učenika, a primljeno je njih 27.

Primljeni po radionicama:

Zajednička radionica za 3. i 4. razred

Gabrijel Virgej
Roko Husta
Jakov Vlahović
Marin Sirovica
Mia Milković
Sven Klak
Hana Matović
Eva Panđić
Nika Kovač
Buga Štefanac
Nikola Antolović

Gledaj dalje nego što vidiš

Jelena Lesjak
Jan Matović
Mark Pecho
klara znika
Una Škugor
Mia Bernardić

Origami i matematika

Sebastijan Lacković
Antonio Pehar
Martin Bratić
Dominik Mihaljević
Vjeran Muftić

Gospodari Struje

Iva Jakopec
Fedra Marton
Vladimir Antolović
Dominik Cindrić
Hana Škugor
Comments