Radionice 2019‎ > ‎

Rezultati prijava 2019

U nastavku možete pročitati rezultate prijava za Ljetnu tvornicu znanosti 2019. Većina sudionika koji su se prijavili su i primljeni, no nažalost zbog ograničenog broja mjesta nismo u stanju primiti sve. U Splitu je primljeno 91 od 136prijavljenih, a u Bjelovaru su primljeni svi prijavljeni i imamo još mjesta na radionicama ta 5. i 6. razrede. U nastavku možete pročitati popis prijavljenih po radionicama u mjestu za koje ste se prijavili.

Primljeni će kroz par dana primiti mail sa svim daljnjim uputama.

Čestitamo svim primljenima, a ostalima "Vidimo se sljedeće godine"

Split

Radionice za 3. i 4. razred OŠ

BLOK A
ChemInST
Ana Sičenica
Duje Lovrinčević
Tin Jerković
Bruno Pejković
Ivana Čondić Begov
Klara Livajić
Leona Ćosić

Pustolovina u antičku Grčku
Klara Grubišić
Roko Vlakić
Luka Danolić
Leonarda Čikotić
Judita Vidović
Marta Merkaš
Arien Stevović

BLOK B
Nevidljivi svijet
Gabriel Jakelić
Amelie Kačić
Erika Polašek
Juraj Bosnić
Paula Radmilo
Ana Pilipović
Vito Ilić

1000 zašto, 1000 zato
Lara Čikeš
Sergej Luša Kleva
Nediljko Gotovac
Lina Kovačević
Benedikt Burić
Nikola Dedović
Margita Krnić

Radionice za 5. i 6. OŠ

Elektrošokšokšok
Roko Ravlić
Nikola Mandekić
Marija Knezović
Matea Sumić
Antonio Samardžić
Ana Beroš  Politeo
Bono Ćosić

U potrazi za kamenom mudraca...
Bartol Ivanišević
Jelena Fahgarazzi
Bruna Grubišić
Domina Ančić
Tihomir Bozac
Anđela Pavličić
Toma Nakić

Zadrži misao, a ne dah 
Franka Kaćunić
Olga Sambol
Klara Jagić
Katja Jagić
Sara Polašek
Ana Krtalić
Tomo Kožul

Radionice za 7. i 8. OŠ

M&M - vjerojatnost, genetika i još štošta
Duje Rončević
Slaven Alfirević
Daniel Jukić
Lucija Ravlić
Đurđica Kovačić
Darija Ružić
Kristijan Đogaš

Putovanje kroz čovjeka u 7 dana
Mei Chalfe Đulabegović
Katja Poljak
Josip Lukač
Luka Jerčić
Ivan Knezovic
Anja Dereani
Tea Čikeš

Building Science Video Games
Slavko Vrdoljak
Aldo Martinac
Toma Mudni
Adam Ivan Peić
Luka Sičenica
Ela Jakelić
Tibor Josip Čondrić

Radionice za srednjoškolce

ProjektIL
Luka Rakijar
Mihaela Katić
Marin Petric
Toma Antonio Marijanović
Mirko Vilibić
Anja Kožul
Vanja Zaninović

CSI: SPLIT
Laura Kovačević
Jelena Čolak
Nika Utrobičić
Antun Vrdoljak
Bruna Perić
Joško Lalić
Jelena Lesjak

Sensing the Oceans - Social Behaviour of Fish 
Mirela Đukić
Lara Plohl
Helena Brković
Irma Jerončić
Roza Draganja
Ela Čikeš
Toma Draganja

Bjelovar

Radionice za 3. i 4. razred OŠ

Grupa 1 (Šareni tanjur + Kako biti mađioničar bez čarobnog štapića?)
Mia Puc
Roko Golić
Rafael Zeman
Jakov Bujan 
Lana Levak
Bruno Šepak

Grupa 2 (Kako biti mađioničar bez čarobnog štapića? + Osvoji Troju
Nikša Šepak
Danijel Bajsić
Magdalena Ivkovčić
Sara Ileković
Petar Ćalušić
Matija Marčan
Marko Dokmanović

Grupa 3 (Osvoji Troju +Šareni tanjur
Petar Ćalušić
Niko Kubaček
Patrik Mladenovski
Ante Lukač
Frane Marin
Filip Štokić

Radionice za 5. i 6. OŠ

Avengers: Bjelovar
Na radionici je ostalo još nekoliko slobodnih mjesta
Roko Zelda
Lea Levak
Ema Bugarinović
Maksimilijan Vegh

Tajne čudesnog svijeta potoka i rijeka
Na radionici je ostalo još nekoliko slobodnih mjesta
Jana Kubaček
Ramona Lojen-Peranić
Leon Žulić